czwartek, 22 stycznia 2015

Podsumowanie kosztów diety kopenhaskiej

 Zakupy 1. na dzień 1, 2 i 3:

Biedronka:

  1. Cytryna Luz 0,436 x 5,99 - 2,61zł
  2. Szpinak 450g 1 x 2,45 - 2,45zł
  3. Sałata lodowa szt. 1 x 2,99 - 2,99zł
  4. Mięso z udźca 0, 500 x 27,99 - 14,00zł
  5. Sałata masłowa szt, 1 x 2,99 - 2,99zł
  6. Ananas Luz 0,640 x 4,49 - 2,87zł
            Koszt zakupionych produktów z biedronki = 27,91 zł

Kaufland:
  1. Muszynianka Woda 1,5 L 1 x 2,09 - 2,09zł
  2. Ustronianka Woda z Mg 1 x 1,59 - 1, 59zł
  3. Muszynianka Woda 1,5 L 1 x 2,09 - 2,09zł
  4. Jaja M x 6 szt. 1 x 4,99 - 4,99zł
  5. Jogurt naturalny Grecki 1 x 2,79 - 2,79 zł
  6. Szynka Krucha 0, 139 x 37, 90 - 5,27zł
  7. Polędwica Staropolska 0, 164 x 32,90 - 5,40zł
  8. Pomidor malinowy 4 szt-600gr 1 x 7,99 - 7,99zł
  9. Prymat Pieprz Czarny gruboziarnisty 1 x 1,29 - 1,29zł
  10. Grejpfrut czerwony 0,556 x 4,99 - 2,77zł
Koszt zakupionych produktów z kauflandu =36,27 zł

 tj. łączny koszt produktów  na 3 dni diety -  64,18 zł


Zakupy 2. na dzień 4, 5 i 6:

 Biedronka:

  1. Marchew Luz 0,495 x 1,49 - 0,74zł
  2. Truskawki mrożone MK 450g 1 x 4,49 - 4,49zł
            Koszt zakupionych produktów z biedronki = 5,23 zł
 
Sklep spożywczy:
  1. Ogonki, dzwonki z Łososia 0,642 x 16,99 - 10,91zł
  2. Twarożek domowy naturalny piątnica 150gram 1 x 1,99 - 1, 99zł
  3. Jogurt naturalny typ grecki 330 gram Zott 1 x 2,79 - 2,79zł
  4. Chleb mastercher 500gram żytni 1 x 4,79 - 4,79zł
Koszt zakupionych produktów w sklepie = 20,48zł
 Sklep mięsny:
  1. Udziec zrazowy 0,300 x 31,00 - 9,30zł

 tj. łączny koszt produktów  na 3 dni diety (4,5 i 6 dzień)- 35,01 zł
+szacunkowe ceny produktów, które już miałam w domu:
  1.  Brokuł mrożony z biedronki - ok. 2,80zł
  2.  Pierś z kurczaka - ok. 10zł 
  3. Jajka wiejskie - 10sztuk - ok. 10zł
 ŁĄCZNY KOSZT TO 57,81zł + cena wody(?)

 Zakupy 3. na dzień 7, 8, 9 i 10:

 Biedronka:

  1. Pomidor Luz 0,360 x 3,99 - 1,44zł
  2. Szpinak 450g 1 x 2,95 - 2,95zł
  3. Mięso z udźca wołowego 0,570 x 27,99 - 15,95zł
  4. Cytryna luz 0,392 x 4,99 - 1,96zł
  5. Filet z indyka 0,440 x 19,99 - 8,80zł
            Koszt zakupionych produktów z biedronki = 31,10 zł

Kaufland:
  1. Muszynianka Woda 1,5 L 1 x 2,09 - 2,09 zł
  2. Ustronianka Woda z Mg 1 x 1,59 - 1,59 zł
  3. Muszynianka Woda 1,5 L 1 x 2,09 - 2,09 zł
  4. Ustronianka Woda z Mg 1 x 1,59 - 1,59 zł
  5. Jogurt naturalny Grecki 1 x 2,79 - 2,79 zł
  6. Nestle Aquqare 1,5 L 1 x 1,29 - 1,29 zł
  7. Prymat Pieprz Czarny gruboziarnisty 1 x 1,29 - 1,29 zł
Koszt zakupionych produktów z kauflandu = 12,73

 
Następny zakup:
  1. Jabłko modi luz (2jabłka) 0,440 x 4,99 - 2,20 zł
  2.  Sałata masłowa szt. 1 x 2,99 - 2,99 zł  
 Koszt zakupionych produktów: 5,19 zł


Łączny koszt produktów zakupionych przeze mnie:  49,02 zł  
+ szacunkowy koszt wędliny, którą musiałabym kupić na dzień 9 i 10 jakbym nie miała
  - ok. 13zł
 tj. łączny koszt produktów  na 4 dni diety ( 7,8,9 i 10 dzień ) -  49,02 zł
(z wędliną jakbym nie miała wyniósł by mnie ok. 62,02 zł)

 Zakupy 4. na dzień 11, 12 i 13:


Biedronka:
  1. Marchew Luz 0,515 x 1,49 - 0,77 zł
  2. Cytryna Luz 0,335 x 4,49 - 1,67 zł
  3. Kostka z Mintaja 570 1 x 9,95 - 9,95 zł
  4. Sałata masłowa  szt 1 x 2,99 - 2,99 zł
  5. Filet z piersi K 0,442 x 15,49 - 6,85 zł
            Koszt zakupionych produktów z biedronki = 22,23 zł
 
Sklep spożywczy:
  1. Serek wiejski light  *kupiłam w oddzielnym sklepie i nie mam paragonu, ok. 1,99 zł
  2. Jogurt naturalny typ grecki 1 x 2,79 - 2, 79  zł
  3. mieszanka kompotowa bolero 1 x 5,99 - 5,99 zł
Koszt zakupionych produktów w sklepie = 10,77 zł
 Sklep mięsny:
  1. Udziec zrazowy 0,33 x 31,00 - 10,23 zł

 tj. łączny koszt produktów  na 3 dni diety (11,12 i 13 dzień)- 43,23 zł
produkty, które już miałam w domu i zostały wliczone w koszta poprzednich zakupów, a są niezbędne do przeprowadzenia 11,12 i 13 dnia to:
  1.  Brokuł mrożony z biedronki - ok. 2,80 zł
  2. Jajka wiejskie - 10sztuk - ok. 10 zł
  3.  Chleb na 1 grzankę
 ŁĄCZNY KOSZT TO 43,23zł + cena wody(?)


Wartość pierwszych zakupów: 64,18 zł

Wartość drugich zakupów: 57,81 zł + cena wody(?)

Wartość trzecich zakupów: 49,02 zł (z wędliną jakbym nie miała wyniósł by mnie ok. 62,02 zł)

Wartość czwartych zakupów: 43,23 zł + cena wody(?)


Podsumowując koszt całej diety wyniósł mnie: 214,24

+ woda, która nie zawsze była wliczana w koszty i kupowana na bieżąco;

+ ewentualnie (sól, pieprz, kawa, cukier, olej/oliwa) - nie wliczałam w koszta, ponieważ nie używamy tych produktów w dużej ilości i zakładam,że każdy ma to w domu;



Prześlij komentarz

Peace!

Peace!